MSE28LSN3
MFR.Part #
MSE28LSN3
JLCPCB Part #
C5677837
Package
Plugin,23x23mm
Description
-40℃~+65℃ 13.6mm 20V~28V 23mm 23mm 4kHz 85dB Active Buzzer (Built-in Driving Circuit) Piezoelectric 插件,23x23mm Buzzers ROHS