MSE14MDT7
MFR.Part #
MSE14MDT7
JLCPCB Part #
C5677826
Package
Plugin,23x23mm
Description
-40℃~+65℃ 13.6mm 23mm 23mm 3.85kHz 75dB 7V~14V Active Buzzer (Built-in Driving Circuit) Piezoelectric 插件,23x23mm Buzzers ROHS