MPX684K305E
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
MPX684K305E
JLCPCB Part #
C5675590
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 305V 680nF X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS