MMD-06CZ-1R5M-V1-RU
MFR.Part #
MMD-06CZ-1R5M-V1-RU
JLCPCB Part #
C5674280
Package
SMD,6.9x6.5mm
Description
1.5uH 15mΩ 18A 9A ±20% SMD,6.9x6.5mm Power Inductors ROHS