MCS1806GS-3-20-P
MFR.Part #
MCS1806GS-3-20-P
JLCPCB Part #
C5670012
Description
-40℃~+125℃ 3V~3.6V 66mV/A ±20A SOIC-8 Current Sensors ROHS