MHW1306SG1R0M
Extended
Manufacturer
Dongguan Mentech Optical & Magnetic
MFR.Part #
MHW1306SG1R0M
JLCPCB Part #
C5669891
Package
SMD-3P,12.7x12.5mm
Description
1.18mΩ 1uH 20A 30A Flat-wire wound inductor ±20% SMD-3P,12.7x12.5mm Power Inductors ROHS