MGJ3T12150505MC-R13
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
MGJ3T12150505MC-R13
Description
-10V、15V 120mA 2 3W 5.2kV 82% 9V~18V - Isolated Power Modules ROHS