MC22FF152J-TF
MFR.Part #
MC22FF152J-TF
JLCPCB Part #
C5669017
Description
-55℃~+125℃ 1.5nF 1kV 4mm 5.7mm ±5% 2220 Mica and PTFE Capacitors ROHS