MC22FD122J-F
MFR.Part #
MC22FD122J-F
JLCPCB Part #
C5668999
Description
-55℃~+125℃ 1.2nF 2mm 5.7mm 500V ±5% 2220 Mica and PTFE Capacitors ROHS