DE2E3SA103MJ3BT02F
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
DE2E3SA103MJ3BT02F
JLCPCB Part #
C5668094
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 10nF 250V、300V X1,Y2 ±20% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS