DE2B3KY681KB2BM01F
MFR.Part #
DE2B3KY681KB2BM01F
JLCPCB Part #
C5668088
Package
Plugin,P=5mm
Description
-40℃~+125℃ 250V 680pF X1,Y2 ±10% 插件,P=5mm Safety Capacitors ROHS