PIC32MX150F128BT-50I/SS
MFR.Part #
PIC32MX150F128BT-50I/SS
JLCPCB Part #
C629074
Package
SSOP-28-208mil
Description
-40℃~+85℃ 10bit 128KB 2.3V~3.6V 21 32 Bit 32KB 50MHz Built-in FLASH MIPS32 M4K SSOP-28-208mil Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS