J1512CT220VDC.9D
MFR.Part #
J1512CT220VDC.9D
JLCPCB Part #
C5659025
Package
SOCKETABLE
Description
-40℃~+85℃ 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 20A 220V 25ms 25ms 300V@AC AgCdO SOCKETABLE Power Relays ROHS