J114AF1AS24VDC.53
Extended
Manufacturer
CIT Relay and Switch
MFR.Part #
J114AF1AS24VDC.53
JLCPCB Part #
C5658788
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 10ms 110V@DC、380V@AC 16A 20ms 24V AgSnO2 插件 Power Relays ROHS