IPD30N03S2L10ATMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IPD30N03S2L10ATMA1
JLCPCB Part #
C5657326
Package
TO-252
Description
-55℃~+175℃@(Tj) 1 N-channel 1.2nF@25V 100W 10mΩ@30A,10V 2V@50uA 30A 30V 42nC@10V TO-252 MOSFETs ROHS