HFC05-27NJ-RC
MFR.Part #
HFC05-27NJ-RC
JLCPCB Part #
C5649111
Description
1.9GHz 12@100MHz 27nH 450mΩ 500mA ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS