HFC03-27NJ-RC
MFR.Part #
HFC03-27NJ-RC
JLCPCB Part #
C5649100
Description
1.9GHz 12@100MHz 27nH 300mA 800mΩ ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS