EMVH350ARA100MF60G
MFR.Part #
EMVH350ARA100MF60G
JLCPCB Part #
C5633262
Package
SMD,D6.3xL5.7mm
Description
-40℃~+125℃ 1.6Ω@100kHz 1000hrs@125℃ 10uF 35V 45.54mA@120Hz 5.7mm 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS