EKHS4H1VSN121MQ30S
MFR.Part #
EKHS4H1VSN121MQ30S
JLCPCB Part #
C5632871
Package
Plugin,D25.4xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 120uF 25.4mm 3000hrs@105℃ 30mm 475V 890mA@120Hz ±20% 插件,D25.4xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS