SMTC0660A-150MT
Extended
Manufacturer
SXN(Shun Xiang Nuo Elec)
MFR.Part #
SMTC0660A-150MT
JLCPCB Part #
C5632465
Package
SMD,6.6x6.4mm
Description
15uH 43.75mΩ 5.8A 6A Molded Inductor ±20% SMD,6.6x6.4mm Power Inductors ROHS