EC7BW18-72S15
MFR.Part #
EC7BW18-72S15
JLCPCB Part #
C5631915
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 1.33A 15V 20W 3kV 8.5V~160V 89% DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS