EC7B-24D12N
Extended
Manufacturer
Cincon Electronics Co. LTD
MFR.Part #
EC7B-24D12N
JLCPCB Part #
C5631880
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1.5kV 12V 18V~36V 2 20W 835mA 90% DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS