EC7B-12D15N
Extended
Manufacturer
Cincon Electronics Co. LTD
MFR.Part #
EC7B-12D15N
JLCPCB Part #
C5631877
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1.5kV 15V 2 20W 670mA 90% 9V~18V DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS