EC7A-12D12
Extended
Manufacturer
Cincon Electronics Co. LTD
MFR.Part #
EC7A-12D12
JLCPCB Part #
C5631852
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1.5kV 10W 12V 2 416mA 87% 9V~18V DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS