EC5SBW-24D12
MFR.Part #
EC5SBW-24D12
JLCPCB Part #
C5631842
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1.25A 1.5kV 12V 2 30W 88% 9V~36V DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS