EC5BW-48D15T
MFR.Part #
EC5BW-48D15T
JLCPCB Part #
C5631835
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1.5kV 15V 15W 18V~75V 2 500mA 87% DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS