EC5BW-24D12A
Extended
Manufacturer
Cincon Electronics Co. LTD
MFR.Part #
EC5BW-24D12A
JLCPCB Part #
C5631832
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1.5kV 12V 15W 2 625mA 87% 9V~36V DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS