EC5BU-12S33
MFR.Part #
EC5BU-12S33
JLCPCB Part #
C5631810
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 1.5kV 13W 3.3V 4A 85% 9V~18V DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS