EC4BU-24D12
MFR.Part #
EC4BU-24D12
JLCPCB Part #
C5631758
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1.5kV 10W 12V 18V~36V 2 416mA 87% DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS