EC3SB-48S12
MFR.Part #
EC3SB-48S12
JLCPCB Part #
C5631656
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1 1.25A 1.5kV 12V 15W 36V~75V 90% DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS