EC3AW12HM
MFR.Part #
EC3AW12HM
JLCPCB Part #
C5631605
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 1.5kV 12V 18V~72V 250mA 3W 77% DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS