E36D351LPN332TE79U
MFR.Part #
E36D351LPN332TE79U
JLCPCB Part #
C5629133
Package
Bolt,D76.2xL79mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 31.8mm 3300uF 350V 76.2mm 79mm 螺栓,D76.2xL79mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS