E36D250LPN503UDA5U
MFR.Part #
E36D250LPN503UDA5U
JLCPCB Part #
C5629123
Package
Bolt,D63.5xL105mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 105mm 25V 28.6mm 50000uF 63.5mm 螺栓,D63.5xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS