E36D250LPN303UCA5U
MFR.Part #
E36D250LPN303UCA5U
JLCPCB Part #
C5629119
Package
Bolt,D50.8xL105mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 105mm 22.2mm 25V 30000uF 50.8mm 螺栓,D50.8xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS