E36D101LPN223TDE3U
MFR.Part #
E36D101LPN223TDE3U
JLCPCB Part #
C5629081
Package
Bolt,D63.5xL143mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 100V 22000uF 28.6mm 63.5mm 螺栓,D63.5xL143mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS