E36D101HPB361TA45U
MFR.Part #
E36D101HPB361TA45U
JLCPCB Part #
C5629077
Package
螺栓,D35xL45mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 100V 12.7mm 35mm 360uF 45mm 螺栓,D35xL45mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS