CN24J150CT
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
CN24J150CT
JLCPCB Part #
C5628805
Package
0804
Description
15Ω 4 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0804 Resistor Networks, Arrays ROHS