E36L351HPN112KAB7U
MFR.Part #
E36L351HPN112KAB7U
JLCPCB Part #
C5628114
Package
Bolt,D35xL117mm
Description
-40℃~+85℃ 1100uF 117mm 12.7mm 350V 35mm ±10% 螺栓,D35xL117mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS