E36F401CGN472QEE3U
MFR.Part #
E36F401CGN472QEE3U
JLCPCB Part #
C5628082
Package
Bolt,D76.2xL143mm
Description
-10%~+30% -40℃~+85℃ 143mm 31.8mm 400V 4700uF 76.2mm 螺栓,D76.2xL143mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS