E36D551HPN222MED0U
MFR.Part #
E36D551HPN222MED0U
JLCPCB Part #
C5628002
Package
Bolt,D76.2xL130mm
Description
-40℃~+85℃ 121mΩ@120Hz 130mm 2200uF 31.8mm 550V 6.36A@120Hz 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL130mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS