E36D451CPN472MEB7M
MFR.Part #
E36D451CPN472MEB7M
JLCPCB Part #
C5627949
Package
Bolt,D76.2xL117mm
Description
-40℃~+85℃ 117mm 31.75mm 450V 4700uF 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL117mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS