E36D300LPN802UA79U
MFR.Part #
E36D300LPN802UA79U
JLCPCB Part #
C5627895
Package
Bolt,D35xL79mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 12.7mm 30V 35mm 79mm 8000uF 螺栓,D35xL79mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS