E36D251LPN472TD79U
MFR.Part #
E36D251LPN472TD79U
JLCPCB Part #
C5627878
Package
螺栓,D63.5xL79mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 250V 28.6mm 4700uF 63.5mm 79mm 螺栓,D63.5xL79mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS