CMR03F101GOYR
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CMR03F101GOYR
Description
-55℃~+125℃ 100pF 5.6mm 50V 6.9mm ±2% - Mica and PTFE Capacitors