CMR03E470GOAP
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CMR03E470GOAP
Description
-55℃~+125℃ 100V 47pF 5.1mm 6.9mm ±2% - Mica and PTFE Capacitors ROHS