PIC32MX470F512HT-120/MR
MFR.Part #
PIC32MX470F512HT-120/MR
JLCPCB Part #
C624650
Package
QFN-64-EP(9x9)
Description
0℃~+70℃ 10bit 120MHz 128KB 2.3V~3.6V 32 Bit 49 512KB Built-in FLASH MIPS32 M4K QFN-64-EP(9x9) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS