PIC32MX450F256HT-120/MR
MFR.Part #
PIC32MX450F256HT-120/MR
JLCPCB Part #
C624644
Package
QFN-64-EP(9x9)
Description
0℃~+70℃ 10bit 120MHz 2.3V~3.6V 256KB 32 Bit 49 64KB Built-in FLASH MIPS32 M4K QFN-64-EP(9x9) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS