PIC32MX320F128HT-80V/MR
MFR.Part #
PIC32MX320F128HT-80V/MR
JLCPCB Part #
C624601
Package
QFN-64-EP(9x9)
Description
-40℃~+105℃ 128KB 16KB 2.3V~3.6V 32 Bit 53 80MHz Built-in FLASH MIPS32 M4K QFN-64-EP(9x9) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS