PIC32MM0256GPM036T-I/MV
MFR.Part #
PIC32MM0256GPM036T-I/MV
JLCPCB Part #
C624518
Package
QFN-40-EP(5x5)
Description
-40℃~+85℃ 256KB 25MHz 27 2V~3.6V 32 Bit 32KB Built-in FLASH MIPS32 microAptiv QFN-40-EP(5x5) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS