DE2E3SA103MA3BY02F
MFR.Part #
DE2E3SA103MA3BY02F
JLCPCB Part #
C5624683
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 10nF 400V、440V X1,Y2 ±20% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS